English French German Italian Norwegian Polish

Piknik Rodzinny w Rokitach

Sie 04, 2019 Hit: 1080
Piknik Rodzinny w Rokitach

4 sierpnia w Rokitach odbył się Piknik Rodzinny, połączony z degustacją potraw dietetycznych. Impreza zorganizowana przez Stowarzyszenie Koło Gospodyń Barwy Rokit była podsumowaniem realizacji projektu pt.: „Zdrowa kuchnia = zdrowi më - warsztaty kulinarne oraz dietetyczne” oraz promocją zdrowego odżywiania.

 Podczas pikniku panie z koła gospodyń oraz mieszkańcy Rokit i okolic przygotowali potrawy dietetyczne. Główną atrakcją pikniku był wykonany według zdrowego, dietetycznego przepisu i ugotowany na ognisku „Chłopski Gar”.

Spotkanie były okazją do wspólnej integracji mieszkańców i przybyłych gości a przygotowane potrawy dietetyczne cieszyły się dużym zainteresowaniem. Piknik umilił występ miejscowych młodych muzyków Bartłomieja Wolskiego i Sebastiana Bartelik.

W ramach zadania „Zdrowa kuchnia = zdrowi më - warsztaty kulinarne oraz dietetyczne” 20 osób uczestniczyło w cyklu warsztatów kulinarnych i dietetycznych prowadzonych przez wykwalifikowaną dietetyczkę i kucharkę z wieloletnim doświadczeniem.

Poza działaniami szkoleniowymi zakupiono kuchenkę gazowo – elektryczna z butlą i zestawem przyłączeniowym. Piknik rodzinny był końcowym elementem projektu. Koszty  zadania 10.427,60 zł, dofinansowanie  9.870,00 zł.

 

Czytany 1080 razy
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Sport

Facebok

Parafia

Losowe Video

OSP Rokity

Pożar ściółki leśnej w
Dnia 10 marca 2020 roku w godzinach południowych nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana ...
Zebranie OSP Rokity
Dnia 19 lutego 2020 roku w Sali świetlicy wiejskiej w Rokitach odbyło się zebranie sprawozdawcze ...
Na bycie
To stwierdzenie świetnie pasuje do Druha Zdzisława Papinigus, który swoją przygodę z Ochotniczą ...
Wypadek drogowy na
Dnia 24 sierpnia 2019 roku w godzinach południowych nasza  jednostka została zadysponowana do ...
Kolejny wypadek na
Dnia 15 sierpnia 2019 roku około godziny 11.40 nasza jednostka została zadysponowana do kolejnego ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj392
WczorajWczoraj813
W tym tygodniuW tym tygodniu1205
W tym miesiącuW tym miesiącu8892
OgółemOgółem1324328

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk