Następne zebranie odbędzie się 2 grudnia 2024 roku o godzinie 17.00 na którym odbędą się wybory nowych władz Koła Gospodyń.
Już dziś Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane naszym Kołem Gospodyń.

Dnia 18 listopada 2024 roku w Świetlicy Wiejskiej w Rokitach odbyło się zebranie Koła Gospodyń "Barwy Rokit". Zebranie miało charakter sprawozdawczo – roboczy a dotyczyło przyszłości istnienia KGW Barwy Rokit.
Następne zebranie odbędzie się 2 grudnia 2024 roku o godzinie 17.00 na którym odbędą się wybory nowych władz Koła Gospodyń.
Już dziś Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane naszym Kołem Gospodyń.

![]() | Dzisiaj | 7 |
![]() | Wczoraj | 2285 |
![]() | W tym tygodniu | 8548 |
![]() | W tym miesiącu | 19842 |
![]() | Ogółem | 3442945 |