English French German Italian Norwegian Polish

Poprawa bezpieczeństwa na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej w Rokitach

Wrz 02, 2019 Hit: 1584
Poprawa bezpieczeństwa na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej w Rokitach

W imieniu Pani Sołtys i Radnych informujemy, że w odpowiedzi na pismo skierowane do Urzędu Marszałkowskiego w sprawie poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 211 z drogą powiatową nr 1745G w miejscowości Rokity.

Departament Infrastruktury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego po zapoznaniu się z problemem ww. skrzyżowania podjął decyzję o wprowadzeniu postulowanych zmian w organizacji ruchu polegających m. in. na zastąpieniu znaków „ustąp pierwszeństwa” znakami „stop”.

O terminie wprowadzenia zmian zadecyduje Zarząd Dróg Wojewódzkich a więc do tego czasu zachowajcie proszę ostrożność.

Sprawa bezpieczeństwa na odcinku drogi wojewódzkiej nr 211 przebiegającym przez Rokity, w tym również ustawienie fotoradaru, jest nieustannie poruszana i miejmy nadzieję, że także zakończy się pozytywnie. Więcej informacji na Zebraniu Wiejskim.

Dziękujemy bardzo Panu Wójtowi i pracownikom Urzędu Gminy za wsparcie i pomoc prawną przy załatwieniu sprawy.

 

Czytany 1584 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Sport

Facebok

Parafia

Losowe Video

OSP Rokity

Pożar ściółki leśnej w
Dnia 10 marca 2020 roku w godzinach południowych nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana ...
Zebranie OSP Rokity
Dnia 19 lutego 2020 roku w Sali świetlicy wiejskiej w Rokitach odbyło się zebranie sprawozdawcze ...
Na bycie
To stwierdzenie świetnie pasuje do Druha Zdzisława Papinigus, który swoją przygodę z Ochotniczą ...
Wypadek drogowy na
Dnia 24 sierpnia 2019 roku w godzinach południowych nasza  jednostka została zadysponowana do ...
Kolejny wypadek na
Dnia 15 sierpnia 2019 roku około godziny 11.40 nasza jednostka została zadysponowana do kolejnego ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj448
WczorajWczoraj813
W tym tygodniuW tym tygodniu1261
W tym miesiącuW tym miesiącu8948
OgółemOgółem1324384

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk