English French German Italian Norwegian Polish

Warsztaty ,,Zabawki dawne”

Kwi 26, 2018 Hit: 1198
Warsztaty ,,Zabawki dawne”

Dnia 26 kwietnia 2018 roku w Rokitkach odbyły się warsztaty ,,Zabawki dawne” w ramach programu „Jak to kiedyś bywało…” realizowanego z projektu „Integracja pokoleń mieszkańców powiatu Bytowskiego przez uświadomienie wartości historycznej naszego regionu”.

Chłopcy  z zapałem wykonywali drewniane pojazdy , a dziewczynki szyły szmaciane lalki i ubranka dla nich. W tych trudnych zmaganiach pomagali im rodzice. Po skończonej pracy wszyscy spotkali się przy ognisku i upiekli pyszne kiełbaski. Nie zabrakło też wesołych zabaw w ogrodzie.                                     

 

Czytany 1198 razy
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

Sołectwo Rokity

OSP Rokity

Wypadek na trasie Rokity
2 marca 2023 roku około godziny 9.00 nasza jednostka OSP została zadysponowana do groźnego wypadku ...
Wypadek drogowy na
Dziś tj. 25 lutego 2023 około godziny 18.20 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...
Kolizja na trasie Rokity
Dnia 29 stycznia 2023 roku w godzinach wieczornych nasza jednostka została zadysponowana do ...
Wypadek drogowy w
2 listopada 2022 roku około godziny 10.00 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...
Wypadek drogowy na
22 października 2022 roku o godzinie 16.56 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj9
WczorajWczoraj282
W tym tygodniuW tym tygodniu2274
W tym miesiącuW tym miesiącu291
OgółemOgółem2607455

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk