English French German Italian Norwegian Polish

XIV Targi Ogrodniczo Pszczelarskie w Lubaniu

Kwi 14, 2024 Hit: 400
XIV Targi Ogrodniczo Pszczelarskie w Lubaniu

W Lubaniu zapanowało iście ogrodowe szaleństwo. To właśnie tu w sobotę i niedzielę 13-14 kwietnia odbywały się XIV Targi Ogrodniczo-Pszczelarskie. Mieszkańcy i rolnicy z różnych regionów tłumnie przybyli, by pospacerować w otoczeniu wszelakiej zieleni.

Targi ogrodnicze już od lat cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Ci wszyscy, którzy zjawili się na targach mogli kupić wszystko to, co powinno znaleźć się w ogrodzie i gospodarstwie rolnym. Wystawcy przygotowali ofertę, które mogła zaspokoić nawet najbardziej wybredne gusta.

Były kwiaty, krzewy, drzewka owocowe i ozdobne oraz zwierzęta hodowlane i domowe. Do tego sprzęty niezbędne w pielęgnacji, meble i sporo różności jak chociażby ubrania, czy też artykuły gospodarstwa domowego. Jednak oferty ogrodników nic nie przebije. Trzeba przyznać, że w tym roku pogoda sprzyja pracom na działce, a to sprawiło, że w od rana na placu targowym było dość tłoczno.

Podczas wydarzenia sporo osób oblegało również stoiska z artykułami wędkarskimi i rybackimi uzupełniając narybek o nowe gatunki.

Oczywiście nie mogło zabraknąć także produktów pszczelich, bo pszczoły w Lubaniu odgrywają ogromną rolę. Zatem oferta miodów, pyłków, czy też kosmetyków z tego surowca była bardzo duża.

 

 

Czytany 400 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

 

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

OSP Rokity

Wypadek drogowy na
15 czerwca o godzinie 16:33 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku drogowego na drodze ...
Pożar budynku
12.05.2024 o godzinie 5.10  nasza jednostka OSP została zadysponowana do palącego się budynku ...
OSP Rokity dołączyła do
Miło nam poinformować że od 1 maja Ochotnicza Straż Pożarna w Rokitach została włączona do ...
Zebranie sprawozdawcze
28 lutego 2024 roku w Sali remizy odbyło się Zebranie sprawozdawcze OSP Rokity. Było to coroczne ...
Nagłe zatrzymanie
W niedzielę 28 stycznia 2024 roku o godzinie 10.36 do naszej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej ...

Statystyki

DzisiajDzisiaj69
WczorajWczoraj631
W tym tygodniuW tym tygodniu69
W tym miesiącuW tym miesiącu17432
OgółemOgółem2894323

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk