English French German Italian Norwegian Polish

Uwaga! Droga wojewódzka do Lęborka zostanie zamknięta

Lut 12, 2024 Hit: 1875
Uwaga! Droga wojewódzka do Lęborka zostanie zamknięta

W ramach budowy drogi ekspresowej S6 zamknięty zostanie odcinek DW 214 na wjeździe do Lęborka od strony Cewic. Droga będzie nieprzejezdna przez 10 dni z powodu budowy wiaduktu.

Budowa drogi ekspresowej S6 idzie pełną parą. Jednym z elementów trasy jest utworzenie wiaduktu nad ulicą Bolesława Krzywoustego na wysokości jednostki wojskowej  Lęborku. Ulica jest częścią drogi wojewódzkiej nr 214. W ramach budowy wiaduktu droga zostanie tymczasowo zamknięta.

Zarządu Dróg Powiatowych w Lęborku oraz Zarządu Dróg Wojewódzkich w Gdańsku, informuje że  zamknięcie DW 214 nastąpi w dniach 14.02 – 24.02.2024. (początkowo miało być 12-22 lutego lecz ZDW przesunął datę o dwa dni)

Początkowo droga miała być zamknięta przez trzy pełne tygodnie, jednak czas został skrócony do 10 dni. W dniach zamknięcia odcinka będzie obowiązywał objazd.

Planowany objazd będzie wymagał od kierowców nadrobienia prawie 13 kilometrów. Trasa objazdu ma prowadzić przez: Łebunię, Popowo, Dziechno, aż do Lęborka. Do miasta wjeżdżać się będzie od strony ul. Kaszubskiej, gdzie również z powodu prac budowlanych przy trasie S6, obowiązuje ruch wahadłowy pod wiaduktem ze względu na prowadzone prace wykończeniowe.

 

Czytany 1875 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

 

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

OSP Rokity

Wypadek drogowy na
15 czerwca o godzinie 16:33 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku drogowego na drodze ...
Pożar budynku
12.05.2024 o godzinie 5.10  nasza jednostka OSP została zadysponowana do palącego się budynku ...
OSP Rokity dołączyła do
Miło nam poinformować że od 1 maja Ochotnicza Straż Pożarna w Rokitach została włączona do ...
Zebranie sprawozdawcze
28 lutego 2024 roku w Sali remizy odbyło się Zebranie sprawozdawcze OSP Rokity. Było to coroczne ...
Nagłe zatrzymanie
W niedzielę 28 stycznia 2024 roku o godzinie 10.36 do naszej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej ...

Statystyki

DzisiajDzisiaj173
WczorajWczoraj581
W tym tygodniuW tym tygodniu173
W tym miesiącuW tym miesiącu7949
OgółemOgółem2906702

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk