English French German Italian Norwegian Polish

Uwaga! 5000 złotych za wskazanie Złodzieja Bydła!

Sie 08, 2023 Hit: 2568
Uwaga! 5000 złotych za wskazanie Złodzieja Bydła!

W nocy z 3 na 4 sierpnia doszło do kradzieży bydła z łąk w okolicach miejscowości Dęby. Właściciele zgłosili już sprawę na policję oraz przygotowali wysoką nagrodę pieniężna 5000 zł. dla osoby, która posiada informacje odnoście miejsca, w którym znajdują się zwierzęta lub osób odpowiedzialnych za ich zniknięcie.

Funkcjonariusze prowadzą postępowanie w kierunku art. 278 kodeksu karnego, według którego za kradzież grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Na tym etapie dochodzenia, poszukują świadków oraz zabezpieczają monitoringi, aby dotrzeć do sprawców kradzieży

Właściciele wskazali, że są w posiadaniu nagrań z monitoringu, który uchwycił cztery samochody biorące udział w kradzieży. Wśród nich są trzy busy - czerwony, żółty i biały oraz jeden specjalny wóz służących do przewożenia bydła.

Wszelkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat złodziei - proszone są o kontakt z policją lub z pokrzywdzoną rodziną.

 

Czytany 2568 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

 

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

OSP Rokity

Wypadek drogowy na
15 czerwca o godzinie 16:33 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku drogowego na drodze ...
Pożar budynku
12.05.2024 o godzinie 5.10  nasza jednostka OSP została zadysponowana do palącego się budynku ...
OSP Rokity dołączyła do
Miło nam poinformować że od 1 maja Ochotnicza Straż Pożarna w Rokitach została włączona do ...
Zebranie sprawozdawcze
28 lutego 2024 roku w Sali remizy odbyło się Zebranie sprawozdawcze OSP Rokity. Było to coroczne ...
Nagłe zatrzymanie
W niedzielę 28 stycznia 2024 roku o godzinie 10.36 do naszej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej ...

Statystyki

DzisiajDzisiaj55
WczorajWczoraj631
W tym tygodniuW tym tygodniu55
W tym miesiącuW tym miesiącu17418
OgółemOgółem2894309

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk