English French German Italian Norwegian Polish

Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Czarna Dąbrówka

Cze 05, 2020 Hit: 1017
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Czarna Dąbrówka

Obwieszczenie Wójta Gminy Czarna Dąbrówka o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Czarna Dąbrówka wraz z prognozą oddziaływania na środowisko w dniach od 15 czerwca 2020 r. do 13 lipca 2020 r.

w siedzibie Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka, ul. Gdańska 5, 77-116 Czarna Dąbrówka, w godzinach pracy Urzędu (pok. 13).

Na podstawie art. 11 pkt 7 i 8 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (tj. Dz. U. z 2020 r. poz. 293) oraz uchwały Nr VII/67/2015 Rady Gminy Czarna Dąbrówka dnia 22 czerwca 2015 roku w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Czarna Dąbrówka,

zawiadamiam o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Czarna Dąbrówka wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Projekt zmiany Studium wraz z prognozą oddziaływania na środowisko (w trakcie wyłożenia  do publicznego wglądu) będzie dostępny również w wersji elektronicznej na stronie internetowej i w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka: https://czarnadabrowka.com.pl.

Dyskusje publiczne nad przyjętymi w projekcie studium rozwiązaniami odbędą się:

- dnia 29 czerwca 2020 r. w godzinach od 13.00 do 15.00 w Centrum Aktywności Społecznej  w Rokitach;

 

Zgodnie z art. 11 pkt 8 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, uwagi mogą wnosić osoby prawne i fizyczne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej, jeżeli kwestionują ustalenia przyjęte w projekcie zmiany Studium.

Uwagi należy składać na piśmie do Wójta Gminy Czarna Dąbrówka z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 3 sierpnia 2020 r. Pisma należy kierować na adres: Urząd Gminy Czarna Dąbrówka, ul. Gdańska 5, 77-116 Czarna Dąbrówka lub w postaci elektronicznej, opatrzonej bezpiecznym kwalifikowanym podpisem elektronicznym, na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.., bądź też opatrzonych podpisem zaufanym lub podpisem osobistym oraz za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej.

Jednocześnie informuję, że zgodnie z art. 39 oraz art. 54 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz ocenach oddziaływania na środowisko (tj. Dz. U. z 2020 r. poz. 283 z zm.) w związku z prowadzonym postępowaniem w sprawie strategicznej oceny oddziaływania na środowisko, w miejscu i czasie wyłożenia projektu zmiany Studium do publicznego wglądu można zapoznać się z prognozą oddziaływania na środowisko do ww. dokumentu. Zainteresowani udziałem w postępowaniu w sprawie strategicznej oceny oddziaływania ww. projektu zmiany Studium na środowisko, mogą składać uwagi i wnioski, które mogą być wnoszone: w formie pisemnej do Wójta Gminy Czarna Dąbrówka na adres: Urząd Gminy Czarna Dąbrówka, ul. Gdańska 5, 77-116 Czarna Dąbrówka, ustnie do protokołu, za pomocą środków komunikacji elektronicznej bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 3 sierpnia 2020 r.

Uwagi i wnioski złożone po upływie wyżej podanego terminu pozostaną bez rozpatrzenia.

Uwagi do projektu zmiany Studium oraz wnioski i uwagi w postępowaniu w sprawie strategicznej oceny oddziaływania na środowisko są rozpatrywane przez Wójta Gminy Czarna Dąbrówka. Rozpatrzenie uwag zostanie opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka na stronie internetowej https://www.bip.czarnadabrowka.pl.

 

Czytany 1017 razy
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

OSP Rokity

Pożar trawy w Rokicinach
1 sierpnia 2022 roku około  godziny 24.00 nasza jednostka OSP została zadysponowana do pożaru trawy ...
Pożar trawy w Rokitach
W dniu 22 marca 2022 roku około godziny 11:30 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru trawy ...
Wypadek drogowy na
16 marca 2022 roku o godzinie 6:20 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku drogowego ...
Wichura na Kaszubach
To była ciężka noc (29-30 styczeń). Nasi strażacy odnotowali kilka interwencji związanych z ...
Wypadek drogowy na
15 stycznia 2022 roku około godziny 11.00 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj1187
WczorajWczoraj1383
W tym tygodniuW tym tygodniu6149
W tym miesiącuW tym miesiącu18277
OgółemOgółem2297773

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk