English French German Italian Norwegian Polish

Podziękowanie za udział w akcji "Paczuszka dla Maluszka"

Gru 22, 2023 Hit: 330
Podziękowanie za udział w akcji "Paczuszka dla Maluszka"

Serdecznie  dziękujemy wszystkim  darczyńcom i całej społeczności parafialnej oraz tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zebrania darów w tegorocznej akcji ,,Paczuszka dla Maluszka", która trwała w naszym parafii  od 2-21 grudnia 2023r.

Kochani góra artykułów chemicznych i słodyczy dotarła do osób, które bardzo na nie czekały, czyli do Domów Dziecka Gostkowie i Tuchomiu. Wszystkie zebrane rzeczy zostały przekazane do wyżej wymienionych miejsc za pośrednictwem Fundacji Małych Stópek, która była głównym pomysłodawcą  i organizatorem tej akcji.

Przekazane rzeczy są niewątpliwie pomocą materialną dla tych którzy ich potrzebują, ale mamy nadzieję, że dzięki temu przekazaliśmy im coś jeszcze… nadzieję oraz wiarę w ludzkie serca. Nam pozostaje ogromna radość, że mogliśmy uczestniczyć w tak szlachetnej akcji i rozpalić radością niejedno serduszko.

Czytany 330 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

 

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

OSP Rokity

Zebranie sprawozdawcze
28 lutego 2024 roku w Sali remizy odbyło się Zebranie sprawozdawcze OSP Rokity. Było to coroczne ...
Nagłe zatrzymanie
W niedzielę 28 stycznia 2024 roku o godzinie 10.36 do naszej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej ...
Wypadek drogowy na
W sobotę 11 listopada około godziny 15:30 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...
Pożar domku letniskowego
W dniu 12 czerwca 2023 roku około godziny 18.45 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru ...
Wypadek drogowy na
Dziś tj. 13 maja 2023 roku około godziny 4.00 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj311
WczorajWczoraj471
W tym tygodniuW tym tygodniu2834
W tym miesiącuW tym miesiącu7911
OgółemOgółem2840146

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk