English French German Italian Norwegian Polish

Sołecki Turniej Piłki Siatkowej "Ze sportem przeciw uzależnieniom"

Lis 24, 2019 Hit: 1178
Sołecki Turniej Piłki Siatkowej "Ze sportem przeciw uzależnieniom"

W niedzielne popołudnie 24 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rokitach rozegrany został turniej piłki siatkowej, w którym zgodnie z regulaminem udział mogli wziąć mieszkańcy gminy Czarna Dąbrówka dobierający się w drużyny składające się z mieszkańców poszczególnych sołectw.

Ideą  zawodów oprócz zdrowej rywalizacji w duchu fair play oraz aktywnego spędzenia czasu wolnego było zwrócenie uwagi na problem uzależnień. W związku z tym uczniowie ze szkoły z Rokit przygotowali efektowne plakaty na temat uzależnień, które były prezentowane podczas turnieju oraz każdy mógł wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród rozwiązując test składający się z 13 pytań.

Do rywalizacji zgłosiło się 5 zespołów: z Kłosów, Rokicin, Mydlity i 2 z Rokit. Rozgrywki toczyły się systemem "każdy z każdym" do 2 wygranych setów do 15 pkt.  Za wygraną wynikiem 2:0 zespół otrzymywał 3 pkt, 2:1 - 2 pkt, za przegraną wynikiem 1:2 - 1 pkt, 0:2 - 0 pkt. Zwyciężyła drużyna z Rokicin z dorobkiem 12 pkt notując komplet zwycięstw. Drugie miejsce przypadło reprezentacji Rokit pod nazwą "Stara paczka" z 7 pkt na koncie, na kolejnych miejscach uplasowały się zespoły z Kłosów (6 pkt) , Rokit pn. "SILVER" (5 pkt) oraz Mydlity (0 pkt).

Turniej został zorganizowany przy wsparciu Gminy Czarna Dąbrówka oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Czarnej Dąbrówce. Podziękowania dla Koła Gospodyń Wiejskich "Barwy Rokit" za zaserwowanie przekąsek dla  uczestników wydarzenia.

Skład Rokicin:

 • Monika Wolski
 • Karolina Wolska
 • Bartłomiej Wolski
 • Marcin Wolski
 • Zbigniew Wolski
 • Dawid Cygert
 • Wiesław Cygert

 

Skład Rokit "Stara paczka":

 • Remigiusz Dziadek
 • Dorota Finster - Dziadek
 • Jolanta Szczerba
 • Dominika Szczerba
 • Mikołaj Szczerba
 • Piotr Szczerba
 • Barbara Lejk
 • Mirosław Lejk
 • Mirosław Szuster
 • Marzena Bartelik

 

Skład Kłosów:

 • Monika Miszk
 • Agata Domaszk
 • Mariusz Miszk
 • Karol Wszołek
 • Kamil Szturo
 • Kacper Szturo

 

Czytany 1178 razy
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Sport

Facebok

Parafia

Losowe Video

OSP Rokity

Wypadek drogowy na
Dnia 15 marca 2021 roku około godziny 16.00 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Wypadek drogowy na
Dzisiaj to jest 5 marca 2021 r. około godziny 11.15 nasza jednostka OSP zadysponowana została do ...
Przekaż swój 1% dla OSP
Druhny i druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Rokitach, zwracają się z prośbą o przekazanie 1% ...
Wędkarze w wodzie
W dniu 21 stycznia 2021 roku około godziny 12.15 Stanowisko Kierowania PSP w Bytowie zostało ...
Pożar budynku w Kozach
23.11.2020 r. W dniu dzisiejszym nasza OSP Rokity jednostka została zadysponowana do pożaru budynku ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj463
WczorajWczoraj971
W tym tygodniuW tym tygodniu4483
W tym miesiącuW tym miesiącu18067
OgółemOgółem1697148

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk