English French German Italian Norwegian Polish

Sołecki Turniej Piłki Siatkowej "Ze sportem przeciw uzależnieniom"

Lis 24, 2019 Hit: 827
Sołecki Turniej Piłki Siatkowej "Ze sportem przeciw uzależnieniom"

W niedzielne popołudnie 24 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rokitach rozegrany został turniej piłki siatkowej, w którym zgodnie z regulaminem udział mogli wziąć mieszkańcy gminy Czarna Dąbrówka dobierający się w drużyny składające się z mieszkańców poszczególnych sołectw.

Ideą  zawodów oprócz zdrowej rywalizacji w duchu fair play oraz aktywnego spędzenia czasu wolnego było zwrócenie uwagi na problem uzależnień. W związku z tym uczniowie ze szkoły z Rokit przygotowali efektowne plakaty na temat uzależnień, które były prezentowane podczas turnieju oraz każdy mógł wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród rozwiązując test składający się z 13 pytań.

Do rywalizacji zgłosiło się 5 zespołów: z Kłosów, Rokicin, Mydlity i 2 z Rokit. Rozgrywki toczyły się systemem "każdy z każdym" do 2 wygranych setów do 15 pkt.  Za wygraną wynikiem 2:0 zespół otrzymywał 3 pkt, 2:1 - 2 pkt, za przegraną wynikiem 1:2 - 1 pkt, 0:2 - 0 pkt. Zwyciężyła drużyna z Rokicin z dorobkiem 12 pkt notując komplet zwycięstw. Drugie miejsce przypadło reprezentacji Rokit pod nazwą "Stara paczka" z 7 pkt na koncie, na kolejnych miejscach uplasowały się zespoły z Kłosów (6 pkt) , Rokit pn. "SILVER" (5 pkt) oraz Mydlity (0 pkt).

Turniej został zorganizowany przy wsparciu Gminy Czarna Dąbrówka oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Czarnej Dąbrówce. Podziękowania dla Koła Gospodyń Wiejskich "Barwy Rokit" za zaserwowanie przekąsek dla  uczestników wydarzenia.

Skład Rokicin:

 • Monika Wolski
 • Karolina Wolska
 • Bartłomiej Wolski
 • Marcin Wolski
 • Zbigniew Wolski
 • Dawid Cygert
 • Wiesław Cygert

 

Skład Rokit "Stara paczka":

 • Remigiusz Dziadek
 • Dorota Finster - Dziadek
 • Jolanta Szczerba
 • Dominika Szczerba
 • Mikołaj Szczerba
 • Piotr Szczerba
 • Barbara Lejk
 • Mirosław Lejk
 • Mirosław Szuster
 • Marzena Bartelik

 

Skład Kłosów:

 • Monika Miszk
 • Agata Domaszk
 • Mariusz Miszk
 • Karol Wszołek
 • Kamil Szturo
 • Kacper Szturo

 

Czytany 827 razy
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Sport

Facebok

Parafia

Losowe Video

OSP Rokity

Pożar ściółki leśnej w
Dnia 10 marca 2020 roku w godzinach południowych nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana ...
Zebranie OSP Rokity
Dnia 19 lutego 2020 roku w Sali świetlicy wiejskiej w Rokitach odbyło się zebranie sprawozdawcze ...
Na bycie
To stwierdzenie świetnie pasuje do Druha Zdzisława Papinigus, który swoją przygodę z Ochotniczą ...
Wypadek drogowy na
Dnia 24 sierpnia 2019 roku w godzinach południowych nasza  jednostka została zadysponowana do ...
Kolejny wypadek na
Dnia 15 sierpnia 2019 roku około godziny 11.40 nasza jednostka została zadysponowana do kolejnego ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj453
WczorajWczoraj813
W tym tygodniuW tym tygodniu1266
W tym miesiącuW tym miesiącu8953
OgółemOgółem1324389

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk