English French German Italian Norwegian Polish

Fundacja LOTTO o Tadeuszu Zblewskim

Paź 24, 2022 Hit: 417
Fundacja LOTTO o Tadeuszu Zblewskim

Miło nam poinformować że na stronie Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej, przedstawiono dziś naszego trenera Tadeusz Zblewskiego, który oprócz lekcji WF prowadzi także zajęcia w programie "Kumulacja Aktywności".

Na stronie fundacji LOTTO czytamy między innymi że - Tadeusz Zblewski jest lekkoatletą, który prowadzi programowe zajęcia na Pomorzu. Jako sportowiec nasz Mistrz reprezentował Polskę na mistrzostwach świata w biegach górskich. Teraz wychowuje młodych sportowców, którzy także mogą pochwalić się bardzo dobrymi wynikami na ogólnopolskich arenach.

W ramach kumulacyjnych zajęć Tadeusz Zblewski prezentuje podopiecznym różne formy rekreacji ruchowej (to widać dobrze na zdjęciach), które w znacznej mierze wpływają na poprawę kondycji fizycznej. Są to m.in.: jazda na łyżworolkach, badminton, marsze na orientacje, nordic walking, wspinaczka, zajęcia w parku linowym, gry zespołowe i wiele innych.

Naszemu Mistrzowi przyświeca bardzo ważny cel – wpłynięcie na poprawę ogólnej sprawności fizycznej uczestników zajęć oraz integracja dzieci pochodzących z różnych środowisk. Chce wykształcić w młodzieży pozytywne nastawienie do sportu, by w przyszłości jego podopieczni byli stale aktywni ruchowo. Trzymamy kciuki i pozdrawiamy grupę z Rokit!

 

Czytany 417 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

Sołectwo Rokity

OSP Rokity

Wypadek drogowy w
2 listopada 2022 roku około godziny 10.00 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...
Wypadek drogowy na
22 października 2022 roku o godzinie 16.56 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku ...
Zbiórka na nowy wóz
W imieniu wszystkich naszych strażaków informujemy, że ruszyła zbiórka na Nasz Nowy Wóz Strażacki. ...
Pożar kotłowni w
27 września 2022 roku około godziny 19.00 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru kotłowni ...
Wypadek samochodowy w
10 września 2022 roku po godzinie 19.00 jednostka OSP Rokiciny została zadysponowana do zdarzenia ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj1121
WczorajWczoraj1578
W tym tygodniuW tym tygodniu8328
W tym miesiącuW tym miesiącu3485
OgółemOgółem2505124

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk