English French German Italian Norwegian Polish

Uczniowie z Rokit wsparli dzieci chore na raka.

Gru 03, 2020 Hit: 293
Uczniowie z Rokit wsparli dzieci chore na raka.

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Rokit wzięli udział w akcji charytatywnej o nazwie „Rakreaton”, wspieranej przez Fundaję LOTTO. Udział w wyzwaniu rekreacyjnym na rzecz walki z rakiem był możliwy przy użyciu aplikacji Activy, w której należało zbierać kilometry aktywności pokonywanych biegiem, marszem czy rowerem.

Akcja miała charakter ogólnopolski a Fundacja Lotto zobowiązała się wpłacić 100 000 zł na  konto Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” w momencie uzbierania 1 miliona kilometrów. Sztuka ta udała się po około miesiącu.

Uczniowie z Rokit wynikiem 1246 km dołożyli małą cegiełkę do osiągnięcia zamierzonego celu. Fundacja Lotto w ramach wdzięczności za udział w wyzwaniu przekazała atrakcyjne upominki dla wszystkich, którzy wzięli udział w nim udział. 

Czytany 293 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Sport

Facebok

Parafia

Losowe Video

OSP Rokity

Wypadek drogowy na
Dnia 15 marca 2021 roku około godziny 16.00 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Wypadek drogowy na
Dzisiaj to jest 5 marca 2021 r. około godziny 11.15 nasza jednostka OSP zadysponowana została do ...
Przekaż swój 1% dla OSP
Druhny i druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Rokitach, zwracają się z prośbą o przekazanie 1% ...
Wędkarze w wodzie
W dniu 21 stycznia 2021 roku około godziny 12.15 Stanowisko Kierowania PSP w Bytowie zostało ...
Pożar budynku w Kozach
23.11.2020 r. W dniu dzisiejszym nasza OSP Rokity jednostka została zadysponowana do pożaru budynku ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj472
WczorajWczoraj971
W tym tygodniuW tym tygodniu4492
W tym miesiącuW tym miesiącu18076
OgółemOgółem1697157

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk