English French German Italian Norwegian Polish

Uczniowie z Rokit wsparli dzieci chore na raka.

Gru 03, 2020 Hit: 855
Uczniowie z Rokit wsparli dzieci chore na raka.

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Rokit wzięli udział w akcji charytatywnej o nazwie „Rakreaton”, wspieranej przez Fundaję LOTTO. Udział w wyzwaniu rekreacyjnym na rzecz walki z rakiem był możliwy przy użyciu aplikacji Activy, w której należało zbierać kilometry aktywności pokonywanych biegiem, marszem czy rowerem.

Akcja miała charakter ogólnopolski a Fundacja Lotto zobowiązała się wpłacić 100 000 zł na  konto Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” w momencie uzbierania 1 miliona kilometrów. Sztuka ta udała się po około miesiącu.

Uczniowie z Rokit wynikiem 1246 km dołożyli małą cegiełkę do osiągnięcia zamierzonego celu. Fundacja Lotto w ramach wdzięczności za udział w wyzwaniu przekazała atrakcyjne upominki dla wszystkich, którzy wzięli udział w nim udział. 

Czytany 855 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

OSP Rokity

Pożar trawy w Rokicinach
1 sierpnia 2022 roku około  godziny 24.00 nasza jednostka OSP została zadysponowana do pożaru trawy ...
Pożar trawy w Rokitach
W dniu 22 marca 2022 roku około godziny 11:30 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru trawy ...
Wypadek drogowy na
16 marca 2022 roku o godzinie 6:20 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku drogowego ...
Wichura na Kaszubach
To była ciężka noc (29-30 styczeń). Nasi strażacy odnotowali kilka interwencji związanych z ...
Wypadek drogowy na
15 stycznia 2022 roku około godziny 11.00 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj1231
WczorajWczoraj1383
W tym tygodniuW tym tygodniu6193
W tym miesiącuW tym miesiącu18321
OgółemOgółem2297817

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk