English French German Italian Norwegian Polish

Warsztaty z dietetykiem

Kwi 27, 2018 Hit: 927
Warsztaty z dietetykiem

Trwa realizacja projektu „Życie zaczyna się po 60-tce” współfinansowanego w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.           

Zgodnie z harmonogramem realizacji zadania prowadzone są obecnie warsztaty z Panią dietetyk Sylwią Szota. Warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem, uczestnicy zadają mnóstwo pytań związanych z zdrowym odżywianiem oraz przygotowywaniem smacznych i wartościowych posiłków. Podczas zajęć seniorzy przygotowywali m.in.: zdrowe kanapki, pasty twarożkowe i jajeczne, koktajl na bazie kefiru oraz owsiankę bez mleka.

Dzięki warsztatom uczestnicy poznają nie tylko zasady zdrowego odżywiania się ale pogłębiają wiedzę na temat zmian biologicznych i zdrowotnych zachodzących wraz z wiekiem. Projekt umożliwia odbiorcom aktywizację społeczną, integrację międzypokoleniową (udział osób młodszych) poprzez budowanie podczas zajęć nowych relacji społecznych i utrzymywanie powstałych więzi.

Od czerwca rozpoczną się zaplanowane zajęcia tj.: gimnastyka dla seniora, które będą prowadzone przez wykwalifikowaną rehabilitantkę.

Koordynator projektu

 Marzena Mielewczyk

Czytany 927 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

OSP Rokity

Uroczyste przekazanie
Dzień 24 listopada 2021 roku był dla strażaków z gminy Czarna Dąbrówka dniem wyjątkowym ponieważ ...
Akcja 100 drzew na
11 listopada obchodziliśmy 103 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę i 100 -lecie ...
Kolizja drogowa na
12 października 2021 roku około godziny 12.30 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...
Wypadek drogowy w
8 października 2021 roku około godziny 21.15 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Ryby na drodze!
22 września 2021 r. o godzinie 15:02 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj1420
WczorajWczoraj1672
W tym tygodniuW tym tygodniu1420
W tym miesiącuW tym miesiącu10610
OgółemOgółem2004136

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk