English French German Italian Norwegian Polish

Zaproszenie do programu "Aktywny senior = szczęśliwy senior"

Lip 15, 2016 Hit: 2800
Zaproszenie do programu "Aktywny senior = szczęśliwy senior"

Stowarzyszenie Koło Gospodyń Barwy Rokit zaprasza osoby pełnoletnie, zwłaszcza powyżej 60 roku życia z obszaru sołectwa Rokity i okolic do udziału w projekcie pn.: „Aktywny senior = szczęśliwy senior” realizowanego w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Pobierz załącznik:

 Projekt realizowany będzie w okresie od lipca do grudnia 2016 r. w miejscowości Rokity. W ramach zadania proponujemy kompleksową ofertę różnorodnych i systematycznych działań przeznaczonych dla seniorów:

  • Wykłady z rehabilitantem - 22 godziny wykładów
  • Warsztaty z dietetykiem - 10 godzin warsztatów
  • Zajęcia Nordic Walking - 3 godziny nauki chodzenia z kijkami dla wszystkich uczestników projektu
  • Integracyjne spotkania międzypokoleniowe - „Nasze życie - nasza historia"
  • Wycieczka edukacyjna do Wdzydz Kiszewskich
  • Uroczyste zakończenie projektu – wieczorek międzypokoleniowy
  • Utworzenie Klubu seniora w miejscowości Rokity.

            Wszystkie osoby chętne do udziału w projekcie, spełniające kryterium wiekowe serdecznie zapraszamy i prosimy  o zgłaszanie swojego udziału. Ilość uczestników ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem przystąpienia do projektu jest wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego poniżej lub w siedzibie Stowarzyszenia Koło Gospodyń Barwy Rokit, 77-123 Rokity 69.

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY!

Czytany 2800 razy
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

Sołectwo Rokity

OSP Rokity

Wypadek na trasie Rokity
2 marca 2023 roku około godziny 9.00 nasza jednostka OSP została zadysponowana do groźnego wypadku ...
Wypadek drogowy na
Dziś tj. 25 lutego 2023 około godziny 18.20 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...
Kolizja na trasie Rokity
Dnia 29 stycznia 2023 roku w godzinach wieczornych nasza jednostka została zadysponowana do ...
Wypadek drogowy w
2 listopada 2022 roku około godziny 10.00 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...
Wypadek drogowy na
22 października 2022 roku o godzinie 16.56 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj31
WczorajWczoraj282
W tym tygodniuW tym tygodniu2296
W tym miesiącuW tym miesiącu313
OgółemOgółem2607477

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk