English French German Italian Norwegian Polish

Sobótka w Rokitach

Cze 24, 2021 Hit: 535
Sobótka w Rokitach

Za nami cudowny, miedzysasiedzki dzień pełen wrażeń. By podtrzymać tradycję Nocy Świętojańskiej 24.06.2021 Rada Sołecka, Sołtys oraz OSP Rokity zaprosili mieszkańców do wspólnego biesiadowania przy ognisku i poczęstunku.

Było mnóstwo atrakcji, zabaw i animacji. Odbyły się konkurencje sportowe dla dorosłych z czego największą radość sprawiły przejazdy w taczkach. Dzieci bawiły się chustą, malowały twarze, puszczały banki mydlane i uczestniczyły w zabawach ruchowych.

Atrakcjami były przejażdżki pojazdami straży pożarnej oraz zamek dmuchany. Oczywiście nie zabrakło wspólnego plecenia wianków oraz konkursu na poszukiwanie kwiatu paproci. Wszyscy mieszkańcy bawili się znakomicie, a przede wszystkim mogli spędzić wspólnie czas.

Działania dofinansowane w ramach projektu "Rokicki mobilny Klub Sąsiada - wyskocz z nudy" w ramach GKRPA

Serdeczne podziękowania dla cudownych wolontariuszy z Kóz - jesteście niezastąpieni.

Czytany 535 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

OSP Rokity

Kolizja drogowa na
12 października 2021 roku około godziny 12.30 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...
Wypadek drogowy w
8 października 2021 roku około godziny 21.15 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Ryby na drodze!
22 września 2021 r. o godzinie 15:02 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Wypadek autobusu na
W dniu 20 września 2021 roku o godzinie 7:30. Nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Akcja Zaszczep się z OSP
Udało się !! Dwa dni mobilnych punktów szczepień z OSP i 50 osób zaszczepionych. Trzy tyś zł dla ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj1425
WczorajWczoraj1763
W tym tygodniuW tym tygodniu3188
W tym miesiącuW tym miesiącu42664
OgółemOgółem1937376

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk