English French German Italian Norwegian Polish

Pożar lasu w Pomysku Małym oraz Żukówku

Kwi 23, 2019 Hit: 532
Pożar lasu w Pomysku Małym oraz Żukówku

W dniu 23.04.2019 r. około godz.13.30 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do pożaru lasu w miejscowości Pomysk Mały (gmina Bytów). Z uwagi na silny wiatr oraz szybko rozprzestrzeniający się pożar, który zagrażał budynkom mieszkalnym.

Do działań skierowano kilkanaście jednostek straży pożarnej w tym naszą jednostkę, trzy zastępu OSP Czarna Dąbrówka, OSP Jasień, OSP Mikorowo oraz OSP Jasień. Działania trwały kilka godzin. W czasie dogaszania pogorzeliska dyżurny SK PSP w Bytowie otrzymał informacje o pożarze lasu w pobliskiej miejscowości Żukówko. Na miejsce skierowano 3 zastępy OSP Czarna Dąbrówka, OSP Rokity oraz dodatkowo zastęp OSP z terenu Gminy Parchowo.

Działania gaśnicze zakończono około godz. 18.00

 

Czytany 532 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Parafia

Losowe Video

OSP Rokity

Akcja Gaszyn Challenge
W całym kraju organizowana jest pomoc dla Tosi wszyscy robią pompki, przy okazji wpłacają pieniądze ...
Wypadek drogowy na
28 maja 2020 roku w godzinach popołudniowych doszło do wypadku na trasie Rokity-Rokiciny. Okazało ...
Wypadek samochodowy w
Dnia 15 maja 2020 roku w godzinach południowych nasza jednostka została zadysponowana do kolejnego ...
Życzenia dla Strażaków
Z okazji dnia Strażaka wszystkim Strażakom składamy najserdeczniejsze życzenia. Ratowanie życia, ...
Pożar zabudowań
Dnia 18 kwietnia 2020 roku w godzinach popołudniowych nasza jednostka została zadysponowana do ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj228
WczorajWczoraj452
W tym tygodniuW tym tygodniu3223
W tym miesiącuW tym miesiącu2188
OgółemOgółem1433392

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk