English French German Italian Norwegian Polish

Pożar lasu w Pomysku Małym oraz Żukówku

Kwi 23, 2019 Hit: 425
Pożar lasu w Pomysku Małym oraz Żukówku

W dniu 23.04.2019 r. około godz.13.30 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do pożaru lasu w miejscowości Pomysk Mały (gmina Bytów). Z uwagi na silny wiatr oraz szybko rozprzestrzeniający się pożar, który zagrażał budynkom mieszkalnym.

Do działań skierowano kilkanaście jednostek straży pożarnej w tym naszą jednostkę, trzy zastępu OSP Czarna Dąbrówka, OSP Jasień, OSP Mikorowo oraz OSP Jasień. Działania trwały kilka godzin. W czasie dogaszania pogorzeliska dyżurny SK PSP w Bytowie otrzymał informacje o pożarze lasu w pobliskiej miejscowości Żukówko. Na miejsce skierowano 3 zastępy OSP Czarna Dąbrówka, OSP Rokity oraz dodatkowo zastęp OSP z terenu Gminy Parchowo.

Działania gaśnicze zakończono około godz. 18.00

 

Czytany 425 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Sport

Facebok

Parafia

Losowe Video

OSP Rokity

Pożar ściółki leśnej w
Dnia 10 marca 2020 roku w godzinach południowych nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana ...
Zebranie OSP Rokity
Dnia 19 lutego 2020 roku w Sali świetlicy wiejskiej w Rokitach odbyło się zebranie sprawozdawcze ...
Na bycie
To stwierdzenie świetnie pasuje do Druha Zdzisława Papinigus, który swoją przygodę z Ochotniczą ...
Wypadek drogowy na
Dnia 24 sierpnia 2019 roku w godzinach południowych nasza  jednostka została zadysponowana do ...
Kolejny wypadek na
Dnia 15 sierpnia 2019 roku około godziny 11.40 nasza jednostka została zadysponowana do kolejnego ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj392
WczorajWczoraj813
W tym tygodniuW tym tygodniu1205
W tym miesiącuW tym miesiącu8892
OgółemOgółem1324328

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk