English French German Italian Norwegian Polish

Wypadek drogowy w Rokitach

Mar 31, 2019 Hit: 753
Wypadek drogowy w Rokitach

W dniu 31 marca 2019 r. około godz.18.00 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku drogowego na skrzyżowaniu drogi powiatowej z wojewódzką w Rokitach, w którym doszło do zderzenia dwóch samochodów marki Audi 80 i Toyota.

Wstępne ustalenia pracujących na miejscu wypadku policjantów wskazują, że kierujący audi wyjeżdżając z drogi podporządkowanej najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z toyotą jadącą drogą 211. Do szpitala przewiezionych zostało 6 uczestników zdarzenia, oboje kierujący samochodami, pasażer audi oraz troje pasażerów toyoty. Całe szczęście wszyscy doznali ogólnych potłuczeń i po badaniach zostali wypisani ze szpitala.19 - letni kierujący audi oraz 33 – letnia kierująca toyotą byli trzeźwi.

Mundurowi pracując na miejscu wypadku zabezpieczyli ślady zdarzenia. Policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną, pomiary oraz szkic miejsca zdarzenia. Policjanci kierującemu audi zatrzymali prawo jazdy. Mężczyzna posiadał uprawnienia do kierowania pojazdami niespełna miesiąc.

Przyczyny wypadku bada policja.

 

 

 

Czytany 753 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Sport

Facebok

Parafia

Losowe Video

OSP Rokity

Pożar ściółki leśnej w
Dnia 10 marca 2020 roku w godzinach południowych nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana ...
Zebranie OSP Rokity
Dnia 19 lutego 2020 roku w Sali świetlicy wiejskiej w Rokitach odbyło się zebranie sprawozdawcze ...
Na bycie
To stwierdzenie świetnie pasuje do Druha Zdzisława Papinigus, który swoją przygodę z Ochotniczą ...
Wypadek drogowy na
Dnia 24 sierpnia 2019 roku w godzinach południowych nasza  jednostka została zadysponowana do ...
Kolejny wypadek na
Dnia 15 sierpnia 2019 roku około godziny 11.40 nasza jednostka została zadysponowana do kolejnego ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj456
WczorajWczoraj813
W tym tygodniuW tym tygodniu1269
W tym miesiącuW tym miesiącu8956
OgółemOgółem1324392

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk