English French German Italian Norwegian Polish

Wypadek na trasie Rokity - Rokitki

Mar 11, 2019 Hit: 1950
Wypadek na trasie Rokity - Rokitki

W dniu 11.03.2019 r. godzinach porannych  nasza jednostka została zadysponowana do wypadku drogowego na trasie Rokity -Rokitki. Z wstępnych oględzin zdarzenia wynikało iż samochód ciężarowy nie zachował odpowiedniej ostrożności zjechał z jezdni i stoczył się do rowu.

Na miejsce zdarzenia przybyli również D-ca Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej JRG Bytów oraz Z-ca Komendanta Powiatowego PSP, który przejął dowodzenie działaniami ratowniczymi. Priorytetowymi działaniami dla zadysponowanych zastępów było zabezpieczenie miejsca zdarzenia wraz z neutralizacja wycieku znacznej ilości oleju napędowego oraz wprowadzenie ruchu wahadłowego.

Dowodzący działaniami zdecydował o zadysponowani zastępu SRChem Iveco JRG PSP Bytów. Akcja ratownicza trwała kilka godzin.

W wyniku wypadku samochód uległ poważnemu uszkodzeniu a kierowcy nic się nie stało.

Przyczyny zdarzenia drogowego bada policja.

Czytany 1950 razy
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Sport

Facebok

Parafia

Losowe Video

OSP Rokity

Pożar ściółki leśnej w
Dnia 10 marca 2020 roku w godzinach południowych nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana ...
Zebranie OSP Rokity
Dnia 19 lutego 2020 roku w Sali świetlicy wiejskiej w Rokitach odbyło się zebranie sprawozdawcze ...
Na bycie
To stwierdzenie świetnie pasuje do Druha Zdzisława Papinigus, który swoją przygodę z Ochotniczą ...
Wypadek drogowy na
Dnia 24 sierpnia 2019 roku w godzinach południowych nasza  jednostka została zadysponowana do ...
Kolejny wypadek na
Dnia 15 sierpnia 2019 roku około godziny 11.40 nasza jednostka została zadysponowana do kolejnego ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj380
WczorajWczoraj813
W tym tygodniuW tym tygodniu1193
W tym miesiącuW tym miesiącu8880
OgółemOgółem1324316

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk