English French German Italian Norwegian Polish

Wigilia Ochotniczych Straży Pożarnych

Gru 22, 2018 Hit: 632
Wigilia Ochotniczych Straży Pożarnych

Dnia 22 grudnia 2018 w świetlicy wiejskiej w Rokitach odbyła się pierwsza wspólna wigilia Ochotniczych Straży Pożarnych z Rokit i Rokicin.  Była to wigilia pokoleniowa. Po oficjalnej części, modlitwie, podzieleniu się opłatkiem i życzeniach, przyszedł czas na  prezenty.

OSP w Rokitach otrzymało bezprzewodowa, akumulatorowa szlifierkę kątowa Graphite, którą ufundował sponsor, która na pewno ułatwi niejedno zadanie podczas akcji. Także prezes OSP Rokity p. Adam Woźniak przygotował upominki dla strażaków. Wszyscy mile spędzili czas podczas wigilijnej kolacji, podczas której odwiedziła nas Gwiazdka Kaszubska. Mam nadzieję, że takie spotkania wigilijne na stałe zagoszczą w naszych szeregach

W imieniu swoim oraz wszystkich druhów OSP Rokit, Rokicin: życzymy wszystkim  zdrowych, wesołych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2019. 

                                Druh Piotr Wierzowiecki

Czytany 632 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Sport

Facebok

Parafia

Losowe Video

OSP Rokity

Wypadek samochodowy w
Dnia 15 maja 2020 roku w godzinach południowych nasza jednostka została zadysponowana do kolejnego ...
Życzenia dla Strażaków
Z okazji dnia Strażaka wszystkim Strażakom składamy najserdeczniejsze życzenia. Ratowanie życia, ...
Pożar zabudowań
Dnia 18 kwietnia 2020 roku w godzinach popołudniowych nasza jednostka została zadysponowana do ...
Pożar ściółki leśnej w
Dnia 10 marca 2020 roku w godzinach południowych nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana ...
Zebranie OSP Rokity
Dnia 19 lutego 2020 roku w Sali świetlicy wiejskiej w Rokitach odbyło się zebranie sprawozdawcze ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj272
WczorajWczoraj761
W tym tygodniuW tym tygodniu1033
W tym miesiącuW tym miesiącu37674
OgółemOgółem1401237

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk