English French German Italian Norwegian Polish

Kolejny wypadek w Rokitach

Cze 08, 2016 Hit: 3445
Kolejny wypadek w Rokitach

W dniu 08.06.2016 r. około godz. 7.15 na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej z powiatową doszło do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem samochodów ciężarowych. Z niewyjaśnionych przyczyn doszło do najechania w tył jednego z pojazdów.

Na szczęście nic nikomu się nie stało. W wyniku uderzenia doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych, a z uwagi na gabaryty pojazdów trasa przez godzinę była zamknięta. Na miejscu zdarzenia zostały zadysponowane: OSP Rokity, dwa zastępy OSP Czarna Dąbrówka, sekcja PSP Bytów oraz policja.

Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 400 zł.

Czytany 3445 razy
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

Sołectwo Rokity

OSP Rokity

Wypadek na trasie Rokity
2 marca 2023 roku około godziny 9.00 nasza jednostka OSP została zadysponowana do groźnego wypadku ...
Wypadek drogowy na
Dziś tj. 25 lutego 2023 około godziny 18.20 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...
Kolizja na trasie Rokity
Dnia 29 stycznia 2023 roku w godzinach wieczornych nasza jednostka została zadysponowana do ...
Wypadek drogowy w
2 listopada 2022 roku około godziny 10.00 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...
Wypadek drogowy na
22 października 2022 roku o godzinie 16.56 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj25
WczorajWczoraj282
W tym tygodniuW tym tygodniu2290
W tym miesiącuW tym miesiącu307
OgółemOgółem2607471

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk