English French German Italian Norwegian Polish

Zebranie OSP Rokity

Lut 19, 2020 Hit: 361
Zebranie OSP Rokity

Dnia 19 lutego 2020 roku w Sali świetlicy wiejskiej w Rokitach odbyło się zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Rokitach.                                                                              

Zebranie otworzył Prezes Adam Woźniak, która przywitał zaproszonych gości przedstawicieli PSP Bytów, Wójta Gminy i Prezesa ZOSP w Czarnej Dąbrówce Jana Klasę, komendanta Gminnego dh Andrzeja Rusieckiego, radne - Beatę Woźniak i Milenę Stempień, sołtysa Genowefę Zblewską, oraz wszystkich członków i sympatyków OSP.

Po części oficjalnej nastąpił czas na odczytanie sprawozdań z działalności, zwrócono również uwagę na doposażenie jednostki w ciągu ostatniego roku oraz wręczono nagrody i wyróżnienia dla zasłużonych strażaków.

Czytany 361 razy
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Sport

Facebok

Pogoda

Cloudy

0°C

Rokity

Cloudy

Humidity: 63%

Wind: 16.09 km/h

  • 03 Jan 2019

    Snow Showers 1°C -1°C

  • 04 Jan 2019

    Cloudy 3°C -1°C

Parafia

Losowe Video

OSP Rokity

Zebranie OSP Rokity
Dnia 19 lutego 2020 roku w Sali świetlicy wiejskiej w Rokitach odbyło się zebranie sprawozdawcze ...
Na bycie
To stwierdzenie świetnie pasuje do Druha Zdzisława Papinigus, który swoją przygodę z Ochotniczą ...
Wypadek drogowy na
Dnia 24 sierpnia 2019 roku w godzinach południowych nasza  jednostka została zadysponowana do ...
Kolejny wypadek na
Dnia 15 sierpnia 2019 roku około godziny 11.40 nasza jednostka została zadysponowana do kolejnego ...
Kolizja drogowa na
W dniu 10.08.2019 r. nasza jednostka została zadysponowana do kolizji drogowej na trasie Rokity - ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj1419
WczorajWczoraj1338
W tym tygodniuW tym tygodniu6978
W tym miesiącuW tym miesiącu40507
OgółemOgółem1279887

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk