English French German Italian Norwegian Polish

Wigilia Ochotniczych Straży Pożarnych

Gru 22, 2018 Hit: 468
Wigilia Ochotniczych Straży Pożarnych

Dnia 22 grudnia 2018 w świetlicy wiejskiej w Rokitach odbyła się pierwsza wspólna wigilia Ochotniczych Straży Pożarnych z Rokit i Rokicin.  Była to wigilia pokoleniowa. Po oficjalnej części, modlitwie, podzieleniu się opłatkiem i życzeniach, przyszedł czas na  prezenty.

OSP w Rokitach otrzymało bezprzewodowa, akumulatorowa szlifierkę kątowa Graphite, którą ufundował sponsor, która na pewno ułatwi niejedno zadanie podczas akcji. Także prezes OSP Rokity p. Adam Woźniak przygotował upominki dla strażaków. Wszyscy mile spędzili czas podczas wigilijnej kolacji, podczas której odwiedziła nas Gwiazdka Kaszubska. Mam nadzieję, że takie spotkania wigilijne na stałe zagoszczą w naszych szeregach

W imieniu swoim oraz wszystkich druhów OSP Rokit, Rokicin: życzymy wszystkim  zdrowych, wesołych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2019. 

                                Druh Piotr Wierzowiecki

Czytany 468 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pogoda

Cloudy

0°C

Rokity

Cloudy

Humidity: 63%

Wind: 16.09 km/h

  • 03 Jan 2019

    Snow Showers 1°C -1°C

  • 04 Jan 2019

    Cloudy 3°C -1°C

Parafia

Losowe Video

Sołectwo Rokity

OSP Rokity

Na bycie
To stwierdzenie świetnie pasuje do Druha Zdzisława Papinigus, który swoją przygodę z Ochotniczą ...
Wypadek drogowy na
Dnia 24 sierpnia 2019 roku w godzinach południowych nasza  jednostka została zadysponowana do ...
Kolejny wypadek na
Dnia 15 sierpnia 2019 roku około godziny 11.40 nasza jednostka została zadysponowana do kolejnego ...
Kolizja drogowa na
W dniu 10.08.2019 r. nasza jednostka została zadysponowana do kolizji drogowej na trasie Rokity - ...
Pożar przyczepy ze słomą
W dniu 27 lipca 2019 roku dyżurny PSK PSP w Bytowie otrzymał informację o pożarze przyczepy ze ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj234
WczorajWczoraj1293
W tym tygodniuW tym tygodniu6573
W tym miesiącuW tym miesiącu8192
OgółemOgółem1156367

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk